#1 2011-11-11 18:31:06

 Chuck Testa

Główny Administrator

1030625
Skąd: łódzkie
Zarejestrowany: 2011-11-10
Posty: 35
Punktów :   
Nick: [E]Chuck Testa

Battlefield 3 - temat ogólny

Witam.
W tym temacie rozmawiamy o Battlefield 3. Dodałem również sondę w której możecie zagłosować jak podobała wam się gra i zachęcam do komentarza. Moja ocena to 9/10. Nowy silnik Frostbite 2.0 sprawdził się nawet dobrze chociaż nie zabrakło błędów. To co lubię w BF to możliwość uszkadzania budynków, może nie o tyle jak budynków tylko umocnień. W grze znajdziemy nie jeden błąd. Najgorszym błędem według mnie to misja w które musimy oskrzydlić wroga na moście, a błąd polega na tym, że trzeci członek drużyny musi pobiec do grupki a my za nim w przeciwnym wypadku będziemy mogli czekać w nieskończoność a i tak nie będzie chciało dupska ruszyć. Również w tej misji mamy błąd który wyraźnie widać. Jeden z żołnierzy za rozwaloną cysterną przenika przez nią, my również możemy wejść w nią do połowy. Te dwa błędy najbardziej przepadły mi w pamięć. Pamiętam, że spotkałem się z wieloma błędami. Wadą gry jest to, że nasi albo nas przepychają aby przejść lub przechodzą przez nas jak duchy. Na tak nowoczesną grę, twórcy mogli zadbać o to, że gdy ktoś nie może przejść to mówi np. "Blackburn, przesuń się do k...". Blackburn to jeden z żołnierzy w wokół którego toczy się cała fabuła gry. Misje są naprawdę porządnie zrobione, trzymają nas cały czas w akcji. Co chciałbym dodać do tematu o silniku Frostbite 2.0 to piękna grafika i wybuchy. Efekty wybuchów i dźwięk strzałów to istna poezja. To wszystko o singleplayer, w multiplayer nie miałem okazji zagrać ale podobno jest super.

Piszcie swoje komentarze do gry!

Pzdr
Chuck Testa


We are the Elite. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Only n00bs use gl

Najlepszy wynik:
78:1:13

Offline

 

#2 2011-11-11 19:27:32

 Silver

Blackburn

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 4
Punktów :   

Re: Battlefield 3 - temat ogólny

Battlefilde jest grą jdną z moich najleprzych Polecam ją wszystkim

Offline

 

#3 2011-11-13 09:49:45

 Sgt.Vial

Administrator

Skąd: w Ch*j daleko.....
Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 26
Punktów :   
Nick: Sgt.Vial
WWW

Re: Battlefield 3 - temat ogólny

Uszkadzanie budynków ściągnęli z gry Mercenaries 2, bo czytałem na forum peb.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poradydogier.pun.pl www.bakuganmlodziwojownicy.pun.pl www.6600.pun.pl www.roomx.pun.pl www.pedagossum.pun.pl